Para Nette’ye Reklam Vermek İçin

yukari_ok_02Para Nette’ye reklam vererek markanızı, ürününüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Her türlü reklam onaya tabidir.

Reklam Çeşitleri ve Fiyatları

Adventorial Haber (Reklam İçerikli Haber)

Sınırsız süre ile yayın ücreti 150 TL + KDV’dir. Haber ve/veya basın bülteni formatında yazılmış ve içerisinde marka, ürün, iletişim, şahıs ismi vb. bilgilerin uygun miktarda geçirildiği haberlerdir. Metin sizin tarafınızdan hazırlanır, ekibimiz tarafından onaylanır, gerekirse düzenlenir. Onay aşamasından geçmeyen haberler yayınlanmaz.

Yayınlanan haber başına ücretlendirilir.

Banner Reklam

Para Nette.com’un sağ tarafında yer alan resimli reklamlardır. Sitede 5 adet bulunur ve sağ sütunun en üstünde yer alırlar. En son gelen en alta eklenir. Üst sıradakinin süresi bittikçe bir yukarı otomatik olarak kayar. 1 aylık yayın ücreti 250 TL + KDV’dir.

Youtube Videolarına Reklam

Aylık olarak alınır. İlgili ayda yayınlanan tüm videoların başına ve sonuna videonun sponsoru olarak eklenir. Görsel üzerine, sözlü olarak sponsora teşekkür edilir. Aylık ücreti 500 TL + KDV’dir.

Youtube Videolarına Ürün Yerleştirme

Ürün ve/veya hizmetinizden videolarımızda söz edebiliriz. Formatımıza uygunluk aranır. Öncesinde incelenmek üzere numune göndermeniz ve ekibimizin onayından geçmiş olması gerekir. Ücreti video başına 250 TL + KDV’dir.

Her türlü reklam talebi için: reklamytb@gmail.com

ÖNEMLİ NOT: Network marketing sistemleri, firmaları, online film, dizi siteleri, Bitcoin haricindeki yerli ve yabancı coin firmalarından, Forex firmalarından reklam alınmaz.