İletişim

soru_isaretiMehmet Hamdi Bol veya Para Nette Ekibi ile Nasıl İletişime Geçebilirim? Soru Sorabilirim?

Her türlü iletişim, danışmanlık, soru vb. taleplerinizi  Youtube kanalımızda yer alan konu ile ilgili videonun altına yorum yazarak yapabilirsiniz. Eğer konu ile ilgili video bulamazsanız, en son videolardan birinin altına yorum olarak yazabilirsiniz.

NOT: Yorumlar  asistanlarımız tarafından onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. İletişime geçme sebebinizi açık ve özet olarak, ilk yorumunuzda yazmanızı rica ederiz.

 Neden Youtube?

1-Soruları ve yazılanları herkes okuyabilmekte, faydalanabilmekte, arama motorları tarafından indekslenerek, arama sonuçlarında da çıkmaktadır.

2-Belli konu başlıkları altında toplanmaktadır.

3-Yorum sayısı arttığında, az da olsa Para Nette Youtube kanalımıza, videolarımızın daha yukarılarda çıkması için fayda sağlamaktadır.

 Youtube kanalımıza gitmek için tıklayınız…

Daha Detaylı veya Karşılıklı Görüşmek, Soru Sormak İstiyorsanız:

 Karşılıklı konuşmak, soru sormak, bilgi almak, teklifte bulunmak vb. konular için

danışmanlık hizmeti sayfamıza bakabilirsiniz.

Neden Danışmanlık?

1-Mehmet Hamdi Bol ve Para Nette ekibine tahmininizden çok fazla sayıda soru ve iletişim talebi gelmekte. Bunların cevaplanması her gün saatlerce zaman almakta.

2-Bir günde çalışabileceğimiz saat sayısı sınırlı olduğu için, zamanın paraya çevrilmesi gerekliliği.

3-Başta Mehmet Hamdi Bol olmak üzere, Para Nette ekibi içerisinde yer alan avukat, grafiker, endüstri mühendisi vb. elemanların bilgi birikimine ulaşmak ancak belli bir maliyet karşılığında olmaktadır.

4-Yapacağınız eylem ne olursa olsun daha hızlı gitmek, değerli zaman ve paranızı kayıp etmemek için baştan yön değiştirmek veya vazgeçmek, danışmanlık hizmetimiz sayesinde mümkündür.